Tesettürlü bayanların vazgeçilmezlerinden biri de pardösülerdir. Mevsime ve de havanın sıcaklığına bağlı olarak pardösülerin kalınlıkları değişse de tesettürlü bayanlar için bunların kullanım sıklığının değişmesi söz konusu olamaz. Çünkü tesettür bayanların örtünmelerini gerektirir ve pardösüler de her şeyden önce uzun oluşlarıyla bu konuda bayanların en büyük yardımcılarıdır.armine pardesü modelleri, pardesü modelleri nelerdir, armine marka pardesüler

Armine kaliteli ve saygın bir marka olarak, diğer giyim eşyaları ve aksesuarlarda gösterdiği başarıyı pardösülerde de gösteriyor. Tesettürlü bayanlara çeşit çeşit modeller sunarak aralarından en beğendiklerini, en çok içlerine sineni seçmelerini sağlayarak bayanların dini görevlerini yerine getirirken bir yandan da kendilerini şık ve güzel hissetmelerini sağlıyor. Bu marka müşterilerine hem internet üzerinden hem de mağazaları aracılığıyla alışveriş yapabilme imkanı tanıyor. Böylece çok daha geniş kitlelere ulaşırken bir yandan da müşterilerinin memnuniyetini arttırmış oluyor. Bu markada, kibar duruşu ve de birçok farklı renkle birlikte uyum içinde giyilebildiği için en çok tercih edilen dış giyim renkleri olan siyah, lacivert, kahverengi gibi renklerde birçok farklı pardösü modeli bulabilirsiniz. Tercihinizi isterseniz siyah ve aşağıya kadar dümdüz uzanan bel kısmına oturmayan, bolluğu ile kişileri daha rahat ettiren modelden yana yapabilirsiniz. Bu modelin rengini beğenmeyebilir onun yerine asker yeşili olanını, kiremit rengindekini veya mor olanını seçebilirsiniz. Ya da aşağıya dümdüz inmesini istemiyorsanız da belden oturtmalı modellere göz atmalısınız. Bu modellerin birçoğunda, örneğin siyah, lacivert, gri, yeşil, beyaz ve kahverengi olanlarda, bel bölümünde istendiğinde çıkartılabilen kemerler mevcut. İsteğe bağlı olarak bu kemerleri farklı kıyafetlerinizde de kullanabilir veya başka kıyafetlerinizin kemerlerini pardösünüzle kombine edebilirsiniz. Bu da birçok kombin seçeneği sağlayarak bayanlara farklılık katan bir unsur.

Armine’de ayrıca bildiğimiz taşlı kemerler yerine bağlayarak kullanacağınız kuşaklı pardösü modelleri de mevcuttur. Bunlar özellikle son yıllarda oldukça yaygınlaşmış, bayanlar tarafından çok sevilmiştir. Tüm bu bilinen modellerin özgün ve kaliteli kumaşlardan üretilmiş hallerinin dışında bir de üst kısımları yelek şeklinde olan aşağıya doğru bollaşan ve yere kadar olan pardösü modelleri de Armine’nin özgün tasarımları arasındadır.