Bayanların daha göz alıcı bir görünüme sahip olmaları, duruşlarının dahi güzelleştiği ve bu durumu yakından etkileyen göğüsler için son zamanlarda estetik ameliyat imkanları artmaya başlamıştır. Daha büyük göğüslere sahip olmak isteyen ve deforme olmuş olan göğüslerini düzelttirmek isteyen bayanlar tarafından tercih edilmektedir. Bunun ardından Bakırköy göğüs estetiği konusunda alanında uzman olan çeşitli doktorlar ve sağlık merkezlerinden oluştuğu için bu konuda gerekli tüm araştırmaları rahatlıkla yapabilirsiniz.göğüs estetiği sonrası masaj, göğüs estetiği yaptırma, göğüs estetiği yapımı sonrası

Bakırköy göğüs estetiği sonrası masaj konusunda da çeşitli uyarılarda bulunan sağlık merkezlerinden ve bu konuda hizmet veren çeşitli merkezlerden oluşmaktadır. Bu anlamda genellikle sağlık merkezlerinde yapılan göğüs müdahalelerinin ardından göğüslere masaj yapılmaması konusunda çeşitli uyarılarda bulunulmaktadır. Ancak halk arasında farklı düşünceler ve inanışlar olduğu için bu konu hakkında yanlış uygulamalar yapılarak ameliyat sonrasında farklı komplikasyonların oluşmasına da neden olabilirler.

Göğüs estetiği sonrasında masaj uzmanlar tarafından önerilmemektedir. Son yıllarda göğüs estetiği ameliyatlarında kullanılan silikonların yüzeylerinin dışlarını pürüzlü olduğu bilinmektedir. Bu anlamda silikonların vücut ile bütünleşmesi için ameliyat sonrasında birkaç ay geçmesi gerekebilir. Bu süreçte masaj yapıldığı takdirde içten bir tahriş söz konusu olabileceği için mutlaka göğüs estetiği sonrasında etraftan duyulan durumlara kulak asmadan sadece doktorunuzun önerdiklerine kulak asmanız gerekmektedir. Bu anlamda geçmişten günümüze gelen ve göğüslere masaj yaparak daha güzel ve sağlıklı bir görünüme sahip olunabileceğine yönelik ortaya atılan fikirlerin uzmanlar tarafından doğru olmadığı ifade edilmiştir.