Bakırköy göğüs estetiğinin detayları şu şekildedir: Operasyonları 4 uygulamadan oluşur.

1-)Göğüs büyütme operasyonu

2-)Göğüs küçültme operasyonu

3-)Göğüs dikleştirme operasyonu

4-) Jinekomasti operasyonu

Göğüs büyütme ameliyatıbakırköy göğüs estetiği, göğüs estetiği yapımı, bakırköy göğüs estetiği operasyonu

Böyle bir ameliyat düşünülüyor ise öncesinde gerekli ve işinde başarılı doktorlar ile görüşme yapılmalıdır ve operasyonlar hakkında bilgi alınmalıdır. Öncesinde ve sonrasında karşılaşacağımız durumlarda bilinçli olmamız gerekmektedir. Bu operasyonu geçirecek adaylar için Bakırköy göğüs estetiğinin detayları bilmek önemlidir ve vücut gelişimini, emzirme dönemini geçirmiş, 18 yaşını doldurmuş ve bir sağlık sorunu olmayan kişiler geçirebilir. Operasyon 2-3 saat sürmektedir ve göğsünün alt kısmına ve ya kas zarının altına yerleştirilen implantlar ile yapılmaktadır. Uygulama hastanın kendi tercihine göre karar verilir. Bu operasyondan sonra doktorun önerdiği özel çamaşır giyilmeli ve doktorun önerilerine kulak asmada fayda vardır.

Göğüs küçültme ameliyatı

Operasyona başlamadan önce göğüs için beklentileri net bir şekilde doktora paylaşmak gerekir. Küçültme operasyonu 3-4 saat sürüyor. En çok tercih edilen ters T tekniği denilen operasyondur. Bu operasyonda göğüs uçlarından başlanıp aşağı doğru görülmeyecek şekilde kesilerek fazla dokular çıkarılarak göğüs ucu yukarı çekilir ve işlem tamamlanır.

Göğüs dikleştirme operasyonu

Göğüste aşırı bir sarkma meydana gelmiş olması ve kişiyi psikolojik açıdan rahat edici bir görüntü oluşması sonucu genelde insanlar karar vermektedir. Operasyon 2-3 saat sürmektedir. Bu uygulamada esas olarak göğüs ucunun yukarıya çekilmesidir. Bu operasyondan sonra 6 ay gibi sürede aktiviteden uzak durulmalıdır ve doktor önerilerine mutlaka bire bir uyulmalıdır.

Jinekomasti operasyonu

Erkeklerde göğüs görüntüsü normalden fazla olması durumudur. Göğüs çevresindeki yağ dokusunun artması sonucu oluşuyor bu durum. Göğüs altından açılan kesiklerle biriken yağ dokusunu alınarak işlem yapılır. Lazer yöntemleri de güzel sonuçlar vermektedir. Operasyon genelde 1 saat sürmektedir.