Boğa burcu erkekleri samimi ve sakin duruşları ile oldukça dikkat çekerler. Nadiren öfke patlamaları yaşarlar ve bu zamanlarda anlayışsız, kaba biri olabilirler. Gayret etmek onların işidir. Başarı kadar onları mutlu eden başka bir şey yoktur. İnsanlara yardım etmeyi severler. Doğru aşkı bulduklarına inandıklarında sonuna kadar giderler. Aşık olmak onları bambaşka biri yapabilir.

Boğa Burcu Erkeğinin Diğer Burçlarla Uyumu

Boğa burcu erkeği ile koç burcu kadınının ilişkisi yüksek olasılıkla ilk görüşte aşkla başlayacaktır. Boğa erkeğinin, koç kadınının zekasından ve zarafetinden etkilenmesi kaçınılmaz olacaktır.

Boğa burcu erkeği ile boğa burcu kadının ilişkisi birbirini tamamlayacak, oldukça nadir rastlanacak uyumda bir ilişki olacaktır.boğa burcu erkeği aşk uyumu, boğa burcu erkeği ilişkileri, boğa burcu erkeği aşkta nasıl

Boğa burcu erkeği ile ikizler burcu kadının ilişkisi son derece zor olacaktır. Her anlamda birbirileriyle aşırı zıt olan iki burcun uyumu yakalaması imkansıza yakındır.

Boğa burcu erkeği ile yengeç burcu kadının ilişkisi duygusal yönden aşırı yoğun olacaktır. Yengecin naif yapısı, boğa erkeğini oldukça etkileyecektir.

Boğa burcu erkeği ile başak burcu kadının birçok açıdan uyumlu olduğu söylenebilir. Özellikle başak kadınının disiplinli yönü ve mantıklı yapısı, boğa erkeği açısından oldukça cazip görünecektir.

Boğa burcu erkeği ile terazi burcu kadının ilişkisi evliliğe kadar gidebilecektir. Çoğu yönden birbirini tamamlayacaklardır.

Boğa burcu erkeği ile akrep burcu kadının anlaşması biraz zordur. Özellikle de akrep kadının kıskanç ve korumacı yapısı, boğa erkeğini zorlayacaktır.

Boğa burcu erkeği ile yay burcu kadının ilişkisi imkânsız aşklar kadar zordur. Birçok yönden oldukça farklı yapıdalardır. Başlarda her şey yolunda gibi gözükse de bu ilişkinin uzun yıllar sürmesi pek de mümkün değildir.

Boğa burcu erkeği ile oğlak burcu kadının ilişkisi oldukça hassas ve bir o kadar da özveri dolu olacaktır. Birçok yönden karakterleri birbirine uyuşmaktadır. Toplum içinde dikkat çekecek, taktir toplayacak ilişkilerden biridir.

Boğa burcu erkeği ile kova burcu kadının ilişkisi pek de kolay olmayacaktır. Özellikle evlilik konusunda aynı dili konuşmadıkları kesindir.

Boğa burcu erkeği ile balık burcu kadının ilişkisi ömür boyu sürebilecek bir yapıya sahiptir. Balık kadının naif yapısı, boğa erkeğinin aradığı huzurdan başkası değildir.