Keratin, saç, tırnak ve diğer üstderilerde bulunan proteini yüksek bir madde olarak tanımlanmıştır. Elbette ki saç bakımı dediğimizde akla ilk gelenler arasında keratin bakımı yer almaktadır. Keratin bakımı, saçları besleyen ve güçlendiren bir özelliğe sahip olurken, seçimlerin doğru yapılmış olması daha sağlıklı uygulamaları göz önüne sermektedir.davines keratin, davines keratinin içeriği nasıl, keratin ve saç bakımı

Keratin seti

Keratin uygulaması aslında profesyonel olarak gerçekleştiğinde daha sağlıklı ve etkili sonuçları ortaya çıkarmaktadır. Eğer ki kendi imkânlarınız ile uygulama yapacaksanız, keratin seti tamamı temin edilmesi gerekmektedir. Bu durumda da Davines Keratinin içeriği sizlere yardımcı olabilecekler arasında.

  • Davines şampuan
  • Davines keratin bakımı
  • Davines sabitleyici

Davines seti, 3’lü olarak yukarıda yer alan ürünler ile birlikte temin edilebilir. Pek çok kullanıcı tarafından memnun kalınmış olup, doğru kullanımının da etkisi büyük farkla anlaşılacak gibi yorumlara da ulaşabilmek mümkün oluyor.

Davines Nourishing keratin yükleme serumu

Davines Nourishing serisi kapsamında oldukça etkili ürün çeşitlerinin bulunduğunu bilmenizi isteriz. Bunlar arasında yer alan Davines keratinin içeriği ise şu şekilde kullanıcılarına sunulmaktadır.

  • Güneş ışınlarına karşı saçlarınızı koruyacak olan üzüm ekstresi
  • Saç yapısını güçlendiren ve besleyici özelliğe sahip olan Keratin
  • Saç derisine destek olan mandalina yağı
  • Cildi yumuşatmakta ve nemlendirmekte görevli olan diğer bitkisel, esansiyel yağlar

Ürün içerik bilgisi, satıcı firma ve ürün prospektüsü üzerinden daha detaylı bir şekilde öğrenilebilecek bilgiler arasındadır. Bazı bilgileri ise üretici firma haklarından dolayı gizli tutmuştur.