Saçlar her insan için büyük önem belirtmektedir. Saçlarımız için en uygun şampuanı almak isteriz. Çünkü yanlış şampuan kullanımı saçımız için kötü sonuçlar doğurabilir. Bir çok marka değişik özelliklere sahip şampuanlar üretmektedir. Bu markalardan biride davinestir. Davinesin bir ürünü olan davines purifying shampoo da çok tercih edilen ürünlerdendir. Tercih edilmesindeki en büyük sebeplerden birisi kepek sorunlarını çözmede etkili bir formülünün bulunmasıdır. Bakalım faydaları ve davines purifying kullanımı nasılmış.davines purifying, davines saç bakım şampuanı, davines purifying şampuan

Davines purifying şampuan faydaları

Kepeğe karşı önleyici bir şampuandır. Davines purifying shampoo kullanılmaya başlanmasıyla içerisinde ki karahindiba , lavanta , adaçayı ve temizleyiciler sayesinde saçınız kepekten temizlenmektedir. Karahindiba saçınızı besler ve güçlendirir. Lavanta saç derisini ölü hücrelerden arındırır ve saçınızın sağlıklı bir şekilde uzamasını sağlar. Adaçayı ise saç derinizi ferahlatır. Saçlarınızda ki kepek sorununa hızlı ve etkin bir şekilde çözüm sağlar. Kepek sorununuzu baştan aşağı temizler ve saçınıza deride yeniden yapılandırıcı bir etki ile gösterir. 4.9 pH değeri bulunmaktadır. Bu pH sayesinde saçlarınızı yormak ve saç derinize zarar vermez.

Davines purifying şampuan nasıl kullanılır

Nemli saçlarınıza masaj yaparak uygulamalısınız. Bir kaç dakikalık bekleme ile saçınızı ılık su ile durulayın. Gerek duyarsanız bir daha yapabilirsiniz. Bu işlemi iki günde bir kez tekrarlamalısınız. En son da kepeğe karşı bakım jelini kullanarak günlük saç bakımınızı sonlandırabilirsiniz.