Günümüzde kepek sorunu yaşamayan kalmamıştır herhalde. Gerek hava kirliliği gerek kapalı bir alanda saatlerce bitmek bilmeyen çalışma saatleri gerek kullanılan yanlış bakım ürünleri ve yöntemleri… Herkes bir şekilde güzel ve sağlıklı saçlar için türlü bakım ürünleri kullanmaktadır ancak kullanılan ürünleri çok büyük çoğunluğu kepek sorununa kesin bir çözüm üretemez. Neyse ki artık Davines Purifying şampuan çeşitleri ile kepek probleminiz kökünden çözülmektedir.davines purifying, davines purifying ile saç bakım, davines purifying ile sağlıklı saçlar

Farklı miktar ortak çözüm

Her birimizin farklı sorunları elbette var ancak kepek sorunu şiddeti farklı olsada hepimiz için ortak bir problemdir. Bir şampuana karşı olan tüm beklentileriniz Davines Purifying şampuan çeşitleri ile karşılanabilmektedir. İçerisinde bulundurduğu karahindiba, lavanta ve adaçayı gibi doğal ve sağlıklı maddelerle saçınızı kökünden ucuna kadar kepeklerden kurtarır, temizler ve besler. Sahip olduğu 4.9 pH değeri ile asla cildinize zarar vermez veya cildinizi yormaz. 12ml, 100ml, 250ml ve 1000ml ağırlıklarındaki çeşitleriyle kullanım arzunuza göre hizmetinizde sunulmaktadır. Farklı miktarlarda raflarda yerini almış olan Davines Purifying şampuanlarının hepsinin ortak yönü kepeğe karşı çözüm bulmak amacıyla üretilmiş olması tüm uzmanlarca kepek sorununa karşı en etkili şampuan olarak gösterilmesidir.

Sağlık için doğru yöntem

Doğru ürünün yanı sıra doğru bakım yöntemi de saç sağlığınız için çok önemlidir. Davines kepeğe karşı şampuanların hangisini kullanırsanız kullan kesinlikle saçınızın nemli olmasına dikkat ediniz. Nazikçe saçınıza uygulayıp birkaç dakika sonra yine nazikçe durulayınız. Sonucu gözlerinizle görmek için geç kalmayın.