Günümüzde genel olarak erkeklerin dikkat ettiği unsur, bayanların giyim tarzlarıdır. Erkekler özel günler dışında ve hatta özel günlerde dahil kadınlarının açık giyinmelerini istemezler. Bu tamamen hem geçmişten gelen bir gelenek hem dinsel açıdan hem de sahiplenme duygusundan kaynaklanmaktadır. Oturmasını kalkmasını bilen bayan dedikleri modelde tam anlamı ile bu anlama gelmektedir. Bayanın toplum için de ve yanında sevgilisi varken nasıl davranacağı bilmesi, hitap şekli, konuşması erkeklerin kadınlarda dikkat ettiği şeyler arasındadır.erkeklerin sevdiği şeyler, erkeklerin kadınlarda aradığı şeyler, erkekler kadınlarda neyi sever

Erkeklerin Kadınlarda Aradığı Özellikler

Bir bayanın erkeğine özel davranması ve bazı şeyleri sadece onun için yapması, erkeği çok hoşnut eden bir durumdur. Erkek sevgilisinin bu davranışlarından etkilenir ve daha çok sahiplenme hissine kapılarak, bazı kurallar koyabilir. Erkeklerin koyduğu bu kurallar hem kendilerini tatmin etmek için, hem de uzun ömürlü bir ilişki için gerekli bir durumdur. Bu yüzden erkekler kadınlarda ilk olarak sadık olma durumunu beklenti edinirler. Toplumumuzda birçok kafa yapısının erkek yapar ama kadın yapamaz düşüncesi yanlıştır. Bu cinsiyet ayrımı yapmaksızın, güven ve istek meselesidir. Eğer erkek başka bir kadına yönelebiliyorsa da bunda sadece erkekte suç aramamak gerekir.

Erkekler Kadınlardan Ne İster?

Bu soruya sadece cinsellik gözüyle bakan bir kadınsanız, doğru erkeği bulmak gerçekten zorluk çekebilirsiniz. Öncelikle bir erkeğin sizden beklediğini anlamak için, erkeği tanımanız gerekmektedir. Buda beraber zaman geçirerek, konuşarak ortaya çıkar. Çünkü ister istemez, yaptığınız davranışlara, konuşmalarınızda ki birkaç cümleye ve halinizde hareketinizde kızdığı bir şey varsa, size belli edebilir. Eğer samimiyetiniz daha fazla ise dile getirebilir. Bu sevmediği şeyleri göz önünde bulundurarak, erkeğin nasıl bir yapıya sahip olduğu ve sizden ne beklediğini anlayabilirsiniz. Erkekler kadınlardan ne ister diye düşünüyorsanız, ilk olarak dış görünüşten de öte, bir erkek bakımlı kadın her zaman ister. Bu ilişkinin uzun sürebilmesi ve daha sağlıklı devam edilebilmesi için önemli bir durumdur.

Evlendikten Sonra Erkekler Değişir Mi?

Eğer bütün zorlukları atlattıktan sonra evlendiğiniz erkeğin değiştiğini düşünüyorsanız, bu sizden de kaynaklanan bir durum olabilir. Gün geçtikçe birbirimizi evlendikten sonra da gözlemleyerek çocuk yapmanız daha sağlıklı bir karar olacak ve gelecek için iyi bir adım olacaktır.