Sürücü adaylarına 2016 yılı başlarında verilen kötü haber ile ehliyet alımlarının artık fazlasıyla zor olacağı ve kanunun yürürlüğe girdikten sonra ehliyet sisteminin değiştiği artık bilinen bir gerçektir. Bu sorunun çözümü ise özel direksiyon dersi almaktan geçmektedir. Özel direksiyon derslerinde verilen eğitim ile normal direksiyon dersinde verilen eğitim arasındaki fark sınavlarda olan başarı ve başarısızlık oranlarında açıkça belli olmaktadır.sürücü kursu dersleri, özel sürücü kursu dersi, özel ehliyet dersi

Güngören sürücü kursu özel ders fiyatları oldukça uygun ve hesaplı fiyatlar ile verilmektedir. Hem oldukça uygun fiyat hem de en iyi şekilde verilen direksiyon dersleri sürücü adaylarını direksiyon sınavlarını tek seferde geçmelerini sağlamaktadır. Güngören sürücü kursu sürücü adaylarına haftalık saat ayarlaması yaparak direksiyon hocaları ile trafikte verdikleri dersler ile sürücü adayının direksiyon sınavında karşısına çıkacak olan her engeli en iyi şekilde aşmayı öğretmektedir. Güngören sürücü kursu özel ders  fiyatları ise ekonomiktir.

Belirli bir saatte öylesine alınan direksiyon derslerine nazaran daha fazla verimli olan özel direksiyon dersleri sınavlarda daha başarılı sürücü adayları olduğunu göstermiştir. Bu durumda ortaya çıkan sonuç daha fazla sürücü adayının her zaman için özel direksiyon dersi almanın ne kadar verimli olduğudur. Ortada olan sonuç ile yola çıkan sürücü adayları özel direksiyon derslerini tercih etmektedirler. Direksiyon hocalarının yoğun ilgisi ile her engeli en kolay şekilde aşmayı ve sürücü olmayı en kolay ve profesyonel şekilde öğrenmiş olmaktadırlar. Özel direksiyon dersleri sürücü adaylarını hem daha iyi hem daha başarılı bir sınav sürecine götürmektedir.