Kendi işinizi kurmak istiyorsanız ve maliyetleri uygun bir seviyede tutmak istiyorsanız gerçek bir ofis yerine sanal ofis ya da hazır ofis olarak isimlendirilen yarı fiziksel kullanım imkanı sunan ofislerden faydalanabilirsiniz.

hazır ofis nedir, hazır ofis nasıl kiralanır, hazır ofis kiralamanın avantajları Hazır ofisler kendi işini kurmak ama kira masraflarını en azda tutmak isteyenler için tasarlanmış şeylerdir. Örneğin; bir iş kuracaksınız ancak ofisi ayda en fazla birkaç defa kullanmanız gerekiyorsa böyle bir durumda normal bir ofis kiralamanıza gerek yoktur. Hazır ofislerden bir tanesini kiralayabilirsiniz. Böyle bir kiralama yapmanız durumunda ihtiyacınız oldukça sizin için hazırlanmış olan ofislerden faydalanabilirsiniz ve normale göre daha az kira ödersiniz. Aşağıdaki videolarda hazır ofisler ile ilgili daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.
Hazır Ofis Nedir?

Paylaşımlı Ofis Kiralamanın Avantajları Nelerdir?
Paylaşımlı ofislerden bir tanesini kiralarsanız maliyetlerini en aza indirmiş olursunuz. Elektrik, su ve kira masraflarınız normal bir ofis kirasının 3te 1i kadarına düşer. Ayrıca normalde kiralayabileceğiniz bütçenin çok daha düşüğü ile çok daha lüks bir ofis kiralarsınız.

Kurumsallaşmak istiyorsanız ve harcamalarınızı en az seviyede tutmak istiyorsanız paylaşımlı ofis kiralayabilirsiniz.