İddaa oynarken kupon hazırlamak için birçok farklı oyun türü bulunuru. Bu oyun türleri arasında alt üst bahsi, maç sonucu tahmini, ilk golü kim atar tahmini vb. vardır. Bugün biz sizlere bu iddaa oynama türleri arasında yer alan toplam gol’den bahsedeceğiz. Toplam gol oyununun da birkaç farklı türü bulunmaktadır. Bizim bugün ele alacağımız konu toplam gol 2-3 olacak. Lafı çok uzatmadan buyurun konumuza geçelim.iddaa toplam gol 2-3 ne demek, iddaa toplam gol oynamak, iddaa toplam gol bahsi oynama

Toplam Gol 2-3 Nedir?

Toplam gol 2-3 oynanacka bir maçta en az 2 en fazla 3 gol olacak demektir. Diyelim ki bir A takımı ile bir B takımı arasında futbol maçı oynanacak. İşte bu futbol maçında her iki takımında maç sonucunda birbirlerine atmış oldukları toplam gol sayısı en az 2 ve en fazla 3 olmalıdır. Bu oyun türü biraz alt ve üst oyununa benzese de biraz daha kesin tahminlerde bulunmayı gerektirmektedir. Aşağıdaki skorlara göre bitecek olan her futbol maçı için toplam gol 2-3 oynanmış ise doğru tahmin edilmiş sayılır ve bu tahminde bulunan kişinin maçı tutmuş olur.

A Takımı 0-2 B Takımı

A Takımı 2-0 B Takımı

A Takımı 1-1 B Takımı

A Takımı 2-1 B Takımı

A Takımı 1- 2 B Takımı

A Takımı 3-0 B Takımı

A Takımı 0-3 B Takımı

Toplam Gol 2-3 Oynamanın Avantajları Nelerdir?

Oynanacak olan bir maçın sonucunda hangi takımın maçı kazanacağını tahmin etmekte emin değilseniz ancak toplamda maç içinde kaç gol atılır tahmin edebiliyorsanız bu tahmin türünü kullanabilirsiniz. Böylece yatacak bir kupon yapmak yerine tutacak bir kupon oluşturabilirsiniz. Üstelik atılacak olan golleri hangi takımın atacağını tahmin etmek zorunda da değilsiniz. Sizin odaklanmanız gereken nokta sadece toplamda kaç adet gol atılacağını tahmin etmek olacaktır. Bu tahmininizin doğru çıkması için yapabileceğiniz en güzel şey ise takımları yakından takip etmenizdir. Takımları ve maça çıkacak olan takımların oyuncularını yakından tanımak doğru tahminlerde bulunmanın altın anahtarıdır. Vakit buldukça futbolu ve futbol takımlarını takip etmeye çalışın.