Ülkemizde, saç ekim merkezi olarak hizmet veren pek çok merkez bulunurken, bunların arasında yer alan İstanbul saç ekim merkezleri aşağıda ki gibi yer almaktadır. Elbette ki bu merkezler, sizlerin seçimlerine sunulsa da, işinde uzman olanları tercih etmek her zaman daha sağlıklı sonuçları sizlere sunabilecektir. Bu sebepten dolayı sizlere sunulan saç merkezleri arasından araştırmalar yaparak, uzman doktorlar ile görüşerek seçim yapmanız tavsiye edilmektedir.saç ekim merkezi, saç ekim ücretleri, saç ekim merkezi ücretleri ne kadar

Saç ekim merkezleri

                Bu merkezler arasında şunlar yer alıyor.

  • İstanbul hain center
  • Boğaziçi saç ekimi
  • Mega hair trans saç ekim merkezi
  • Estepera saç ekim merkezi

Bunlar arasından seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Diğer bilgiler için ise aşağıda yer alan başlıklarımıza göz atabilirsiniz.

Saç nakli nasıl yapılır?

  • Saç ekim yöntemleri arasında yer alan saç nakil işlemleri, saç köklerinin yer değiştirilmesi ile gerçekleştirilmektedir. Mevcut olan saç kökleri, saç bulunmayan bölgelere, bazı yöntemler ve operasyonlar ile birlikte nakil edilmektedir.
  • Saç ektirme, saç nakli kolay bir şekilde lokal anestezi kullanılarak gerçekleştirilmektedir.

Saç ekimi ve avantajları

Saç ekiminin en önemli özelliği olan hayatınıza hiçbir zorluk çıkarmayacağıdır. Lokal anestezi ile uygulanan bu yöntem ile günlük hayatınıza devam etmeniz mümkündür.

Sizlerde İstanbul saç ekim merkezleri arasından uzman doktorlar hakkında araştırmalar yaparak, seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Fakat doktor ve cerrah unvanlarının olmasına dikkat etmeli ve özel olarak kendini saç ekim uzmanı olarak tanımlayan kişiler ile çalışma yapmamanız gerekiyor.