Şimdi sizleri yepyeni bir filmle tanıştıracağım. Amerika ve Meksika ortak yapımı olan filmin ismi Süper Papağan. 24 Haziran 2016 tarihinde vizyona girecek olan filmin yönetmenlik koltuğunda Ricardo Arnaiz ve Mike Kuntel oturuyor. Animasyon filmi olan yapımın konusuna gelecek olursak; Babasının sirkinde yardımcı olarak çalışan papağan Cuco’nun en büyük hayali ünlü papağan El Americano gibi ustaca hareketler yapabilmektir. Onun hareketlerini yapmaya çalışan Cuco bir gün babasının sirkine zorba kuşlar tarafından el konulmasıyla büyük bir kızgınlık içine girer ve sirki tekrardan geri kazanmak için El Americano ile birlikte amansız bir mücadeleye koyulur. Bu eğlenceli filmi sitemizden izleyebilirsiniz. Süper Papağan izlemek için bizi takip etmeniz yeterlidir. İyi seyirler.

Süper Papağan izle, Bekleyiş izle, Robinson Crusoe izleSıradaki filmimiz ise Bekleyiş isminde bir dram filmi. İtalyan ve Fransız ortak yapımı olan filmin yönetmenlik koltuğunda Hierro Messina oturuyor. 24 Haziran 2016 tarihinde yayınlanacak olan filmin başrollerini Juilette Binoche ve Lou De Leaagen paylaşıyor. Filmin konusuna gelicek olursak; Bir anne düşünün ki hiç beklemediği bir anda oğlunun nişanlısıyla karşılaşsın. Günlerini Sicilyadaki evinde sessiz sakin ve yalnız bir şekilde geçiren Anna’nın evine Giuseppe adındaki oğlunun kız arkadaşı ve nişanlısı olduğunu iddia eden bir kız gelir. Giuseppe kız arkadaşıyla annesinin bir kaç gün beraber zaman geçirmesi gerektiğini düşünür ve onları yalnız bırakarak başka bir yere gider. Anna ve oğlunun nişanlısı kız arkadaşı bu bir kaç günü beraber geçirecekler ve birbirlerini tanımaya başlayacaklardır. Bekleyiş izlemek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Bizi izlemeye devam edin.

Son filmimiz ise yabancı bir animasyon filmi olan Robinson Crusoe. Belçika yapımı olan animasyon filmi 17 Haziran 2016 tarihinde vizyona girecek. Yönetmen koltuğunda Vincent Kesteloot’un oturduğu filmin konusuna değinecek olursak; film kitaba uygun bir şekilde animasyon olarak çevrilmiş. Kahramanımız Robinson ıssız bir adaya düşüp hayatta kalmaya çalışıyor. Burada yaptıkları ve ada sakinleriyle kurmuş olduğu mükemmel etkileşim bu sefer de hayvanların gözünden güzel bir şekilde resmedilmiş gözüküyor. Robinson Crusoe izlemek için sitemizi takip etmeniz yeterlidir. İyi seyirler.