Kedi ve fare isimli android oyun tanıtımından merhaba. Farklı forum ortamlarında dolaşırken, bu oyunun yapımcısının paylaştığını gördüm ve inceleme kararı aldım. Türk yapımı ve Türkçe olmasıda bizi cezbetti. Android Beceri oyunu ve Android Arcade oyunu kategorileri içerisinde yer alan bu oyunu, gelin birlikte tanıyalım.kedi ve fare oyunu, kedi fare android oyunu, android cep telefonu oyunu

Kedi ve Fare Künyesi

Kedi ve Fare
Kedi ve Fare oyununda siz bir faresiniz, peynirleri kediye kaptırmadan kaçmaya devam

Oyun isimi : Kedi ve Fare, Cat And Mause

Oyun Yapımcısı : Ali Akan

Gereksinimler : Minimum 2.3 ve üzeri bir Android işletim sistemine sahip cihaz ile oyun‘u rahatlık ile oynayabilmektesiniz. Cihazınızın içerisinde, 15m’lik bir alanı boşaltın. Pek anlamasamda kendi cihazımın içerisinde 43,07Mb’lik bir alanı kapladı.

Google Play yorumları : Oyun yeni olduğu için pek puanlamaya tabi tutulmamış. Kendi incelemelerimde Reklam konusunda biraz oyun içinde rahatsız oldum. Reklam olayları azaltılmalı veya izleyerek can kazanma gibi özellikler getirilerek daha da zevkli bir hal alabilir. Ama oynarken kesinlikle reklamlar, oynamanıza engel değil. Oyunu indirmek ücretsizdir. Ayrıca Türkçe harici Almanca, ingilizce gibi dilleride desteklemektedir.

Kedi ve Fare Android Oyunu Nasıl Oynanır?

Android oyun olan kedi ve fare içerisinde kapanlardan, kaktüslerden kaçarak ilerlemeye çalışın.
Android oyun olan kedi ve fare içerisinde kapanlardan, kaktüslerden kaçarak ilerlemeye çalışın.

Android oyun Tavsiyesi Kedi ve Fare‘nin heryerde süregelen rekabetine ortak olmak ister misin? Oyunumuzda hem kedi ve farenin kovalamacasına, hem de büyük bir eğlenceye tanıklık edeceksiniz. Peynirini korumak ve kediye kaptırmamak isteyen fare, bu bağlamda kediden kaçıyor. Tabiki bu kaçış çok kolay bir kaçış olmuyor. Zira fare kaçarken önüne pek çok zorlu engel çıkıyor. Fare kapanı, dikenli ağaçlar vb. daha pek çok engeli farenin tek başına atlatması mümkün değil. Bu yüzden ona yardım etmen gerekiyor. Nasıl mı? Oyun başladığında fare koşacak ve kedi kovalayacak, sende fare koşarken onun karşılaşacağı engellerden atlamasına yardımcı olacaksın.
Dikkatli olmanız çok önemlidir çünkü fare, o engellerin birine çarptığı takdirde kovalamayı kaybedecek ve peynirin sahibi kedi olacak. Bunun olmasını istemiyor ve fareye yardımcı olmak istiyorsanız farenin önüne her engel çıktığında hızlıca zıplama tuşuna basmalısınız. Ayrıca kovalamaca sırasında farenin gücü de azalacaktır. Gücünü arttırmak için yol üzerinde karşınıza çıkacak havadaki peynirleri zıplayıp almanız gerekmektedir. Bunu yaptığınız takdirde fare tekrar güçlenecek.