Bayanlarda ömür boyu süren kıl sorunları ağda yapılarak biraz telafi edilmektedir. Vücutta kola altı, bacaklar, bikini bölgesi, kolar dışında yüz içinde ağda yaptıranlar da yok değil. Artık evinizde değil de bu işi yapan yüzlerce kişiye giderek az bir sürede kıllarınızdan kurtulabiliyorsunuz. Ancak kıl kökleri bazı vücutlarda ağdanın içinde bulunan madde ile beslenebildiğinden daha güçlü çıkabiliyor. Sadece bir süreliğine kurtulduğunuz kıllarınız birkaç hafta içinde tekrar yenilendiğinde daha güçlü kıl kökleri ile gelebilir. Kesin çözüm olmayan ancak pratik olan ağda dışında lazer epilasyon yaptırarak kesin çözüme ulaşabilirsiniz. Kıl köklerinin durumuna göre yapılan seanslarda azalma olduğunu göreceksinizdir.kıl sorunu, kıl sorununa çözüm, kıl sorunlarına çözüm

Lazer Epilasyon Nerelere Yapılabilir

Kişisel bakım olarak vücudunuzdaki kılları temizlemediğinizde daha erken kirlenirsiniz. Ayrıca görüntüde hoş olmayacak manzaraların oluşmasını kim ister ki? Her hafta uğraşmak zorunda kalmamanız gereken kıllarınızın kesin çözümü için her yerinize ağda yaptırabilirsiniz. Zaten dinimizde vücutta bulunan kılların alınması uygun görüldüğünden kadın ya da erkek özellikle genital bölgesindeki kıllarını ayda bir mutlaka almalıdır. Gelişe teknolojiyle bağlantılı olarak bu yönde de ilerleme sağlanması lazer epilasyon olarak yansımıştır. Özel merkezlerde yaptırabileceğiniz epilasyonlarda kıl kökleri zayıflayarak gözle görülemez hale getirilmektedir. Hiçbir yan etkisi olmayan bu uygulamayı erken yaşlarda yaptırmak mümkün olabilir. Hatalı Alınan kıl kökleri fark edilmeden tek gözenekten ikili üçlü kıl çıkmasına neden olacaktır. Bu da baş edilmez kıl sorunlarına bir artı daha ekleyebilir.

Epilasyon Yaptırmak Ne Kadar Sürer

Özel merkezlerde kıl kökleriniz incelenerek sizin için belirlenen seanslar uygulamaya konulmaktadır. Bu altı ay ile bir sene arlığında gelişen değişmelere bağlı olarak yapılmaktadır. Koyu cilt tonuna sahip kişilerde daha kalın kıl kökleri olasılığı fazladır. Bu yüzden seanslar iki seneye kadar bile uzayabilir. Her bölge için farklı belirlenen seans aralıkları tercih etiğiniz bölge için de kısa veya uzun sürebilir. Vücudunuzun her yerinde yaptırmak istediğiniz epilasyonlar için sabırla bıkmadan beklemeniz gerekmektedir. Önce hissettiğiniz acıma duygusu sonraki zamanlarda incelen kıl kökleri sayesinde yavaş yavaş yok olacaktır.