Bayanların genel olarak en çok karşılaştıkları saç problemleri arasında, şüphesiz ki saç dökülmeleri yer alıyor. Saç dökülmeleri, yaşlanmaya ya da diğer dış etkenlere bağlı olarak kendini gösterebilmektedir. Bunun için kozmetik sektöründe hizmet veren Nashi, pek çok farklı şampuan, saç bakım kremi, losyonu ve saç maskesi üretirken, bunlarla birlikte ürettikleri serumlar ile de nashi argan capixyl serisini kullanıcılarına sunuyor.argan yağı, argan yağının faydaları, argan yağım ile cilt bakımı yapma

7 gece programı

Özel olarak formüle edilen bu ürün, 7 gece programı olarak tanımlanmaktadır. Program bitene kadar, saçlara canlılık ve parlaklık kazandırmasının yanı sıra saç liflerini de güçlendirmektedir. Sülfat, paraben, sodyum gibi maddeler içermemesiyle tüketicilerin tercihleri arasında yer alıyor. Tüm saç tiplerine uygun olarak üretilmesinden dolayı da günlük kullanımları uygun görülmektedir.

7 gün saç serumu

Yukarıda bahsettiğimiz saç bakım kreminin yanı sıra nashi argan capixyl saç serumu da beraberinde kullanılması gereken bir üründür. Elbette ki bunlardan önce ilk olarak derinlemesine temizlik yapılabilmesi üzere, argan yağlı nashi şampuan tercih edilmesi gerekiyor. Böylelikle saç, yağ, kir, ölü deri gibi etkenlerden arındırılarak, bakıma hazır hale getirilmelidir.

Saç dökülme önleyici şampuan

  1. ürün olan bu şampuan, bu set ile beraber kullanılması ve 7 gece programının tamamlanması gerekiyor. Eğer ki adımlar düzenli ve doğru atılmaz ise, tek başına kullanılan bir ürün saçınıza tamamen bir destek sunmayacaktır. Programın tamamlanması için, şampuan, bakım kremi ve maskeler birlikte tercih edilmesi gerekmektedir.