Yoğun talep ve ilgi gören vajina beyazlatma

 Uzun zamandır var olan uygulama yöntemi, Türkiye’de çok bilinen bir uygulama olmamasına rağmen, sosyal medya ortamında yayılan bir video tanıtımı ile inanılmaz boyutta talep almaya başlayan bir yöntem olmaktadır. Estetik açıdan pek çok kadının rahatsızlık duyduğu kararma sorunları, doğum ve çeşitli sıcak ağda uygulamaları ile melanin sentezlerine zarar vermekten kaynaklanmaktadır. Genel olarak tek seansta lazer uygulaması ile gerçekleşen tedavi yöntemi ile kısa zamanda çok iyi sonuçlar elde edilmektedir. Seans uzunlukları kişilere göre değişiklik gösterebiliyor. Ciltte koyulaşmaya yol açan melanin hücreleri, bir araya toplanarak verdiği koyu görüntüden lazer yardımı ile eşit ölçüde dağılarak eski görüntüsüne kavuşmayı sağlamaktadır.vajina beyazlatma, boyun germe, boyun germe cerrahi

 Kadınların genital bölgede en sık yaşadıkları şikâyetlerden biri de dudak sarkmaları olmaktadır. İstek ve taleplerin gösterdiği değişiklikler ile dudak kaldırma işlemleri gerçekleştirmek için genel olarak dudak küçültme, yağ dokusu ile destekleme olarak birçok farklı yöntem uygulanarak elde edilmektedir. Alınan kilolar sonrası aşırı derecede kilo verme ve yaşlanmadan kaynaklanan nedenler ile sarkan dudaklar çok kısa süre içerisinde basit uygulama işlemleri ile eski görünümüne sahip olabilmektedir. Dikkat edilmesi gereken büyük titizlik gösterilmesi gereken en önemli unsur ise, enfeksiyon bulaşma riski en fazla olan bölge olduğu için operasyon sonrasında hijyen kusursuz şekilde sağlanmalıdır.

 Üstün teknoloji ile sorunsuz boyun germe operasyonu.

 Kadınlarda ilerleyen yaşlarda genel olarak karşılaşılan durumlardan biri olmaktadır. Boyun kısmının zaman içerisinde yer çekimine karşı olan dik durumu zamanla sarkma gösterebilmektedir. Sarkmalara neden olan unsurlardan biri de, boyun kısmında bakım ve nemlendirme aşamalarının ertelenmiş olduğu gerçeğidir. Germe operasyonları uzman doktor seçimi iyi yapıldığı takdirde sıfır iz ile sonuçlanmaktadır. Bir süre tam olarak iyileşme sürecini takip eden ilk bir hafta boyunluk ile destek verilmeli, bağlantısız ve desteksiz bırakılmamalıdır. Olası gerilme hareketlerinden kaçınılmalı, doktorun uygun gördüğü krem antibiyotiklerin düzenli olarak atlamadan kullanılması gerekmektedir. Doktorun yönlendirmelerine uyulduğu takdirde çok uzun süreler aynı dik görüntüye sahip olmak mümkün hale gelmektedir. Gelişen teknoloji ile operasyon süreci çok kısa zaman içerisinde gerçekleşmektedir.